Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz ze Skrą

W piątek przed „Rycerzami Wiosny” stoi kolejna szansa na polepszenie swojego dorobku punktowego w Fortuna 1. Lidze! Łodzianie podejmą o godzinie 18:00 Skrę Częstochowa, beniaminka, który w tym sezonie notuje dobre wyniki i znajduje się w górnej połowie tabeli. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na to spotkanie – ełkaesiacy, Stadion Króla na was czeka!

Bilety są od dzisiaj dostępne w internetowym systemie sprzedaży na stronie bilety.lkslodz.pl, zaś w dniu meczu (piątek) będą także dostępne w kasie biletowej przy al. Unii 2 od godziny 14:00.

Mecz 19. kolejki Fortuna 1. Ligi pomiędzy ŁKS-em a Skrą Częstochowa miał pierwotnie odbyć się na wyjeździe, jednak zostanie rozegrany na Stadionie Króla na wniosek rywali łodzian. Mimo tego, oficjalnym gospodarzem spotkania będą częstochowianie. Z tego powodu spotkanie nie wchodzi w ramy karnetu, ale ich posiadacze zakupią bilet na to spotkanie w niższej cenie.

Cennik biletów na mecz ze Skrą (26 listopada, godz. 18)

 • Bez karnetu: A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy – dla kobiet i seniorów 65+)
 • Z karnetem na cały sezon, rundę jesienną lub Fanatyk: A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 25 zł (normalny), 15 zł (ulgowy – dla kobiet i seniorów 65+)
 • Dzieci i młodzież (do 16. roku życia)10 zł (nie dotyczy VIP i VIP GOLD)
 • VIP: 80 zł (normalny) lub 70 zł (normalny dla karnetowiczów), 70 zł (ulgowy) lub 60 zł (ulgowy dla karnetowiczów)
 • VIP GOLD: 150 zł

Instrukcja zakupu biletu na domowe mecze przez internet:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Skra Częstochowa”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu (osoby zaszczepione wybierają typ biletu z dopiskiem „zaszczepiony”)
 6. Przed kliknięciem „rezerwuję i płacę” osoby zaszczepione zaznaczają w lewym dolnym rogu: „POTWIERDZAM, ŻE JESTEM ZASZCZEPIONY PRZECIWKO COVID-19”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Harmonogram sprzedaży w kasach (Łódź Sport Arena):

 • Piątek, 26 listopada: godz. 14 – 18:45

Fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119