Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Jakub Dziółka: Z każdym dniem robimy krok do przodu

We wtorkowe południe Łódzki Klub Sportowy rozegrał ostatni sprawdzian w Woli Chorzelowskiej. Tym razem rywalem łodzian była Puszcza Niepołomice, z którą mimo, że nie udało się strzelić gola, to za to udało się zachować czyste konto. Po meczu kontrolnym wypowiedział się trener Jakub Dziółka. 

O sparingu:

– Spodziewaliśmy się takiego spotkania i właśnie na takie przygotowywaliśmy piłkarzy. Na pewno nasze podejście, nastawienie i realizacja zadań było na dobrym poziomie. Bardzo dobrze funkcjonowaliśmy w obronie, na pewno lepiej niż w meczu ze Stalą Mielec. Efektem tego było to, że dzisiaj zachowaliśmy czyste konto. Mieliśmy dobre sytuacje z gry, żeby strzelić bramkę, takie sytuacje jak Huseina musimy wykorzystywać, bo Puszcza to na prawdę niewygodny rywal. 

O podsumowaniu zgrupowania w Woli Chorzelowskiej:

– Myślę, że bardzo dobra praca zawodników, sztabu jak i wszystkich tu z nami obecnych. Efektywny i bardzo intensywny czas, wczoraj również mieliśmy dwie jednostki treningowe. Codziennie w sumie trenowaliśmy dwa razy dziennie, dużo odpraw, dużo analiz no i to jak ten mecz dzisiaj wyglądał, to z każdym dniem robimy krok do przodu i pod tym kątem na pewno się rozwinęliśmy. 

O przygotowaniach po obozie do startu ligi:

– Zawodnicy i sztab otrzymają dwa dni wolnego. Od piątku będziemy trenowali już u siebie na stadionie. W sobotę część zawodników zagra ze Śląskiem II Wrocław, głownie ci, którzy nie byli przez nas tak eksploatowani w meczach ze Stalą Mielec i Puszczą. Na niedzielę również zaplanowane są dwa treningi, także będzie intensywnie. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119