Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Michał Mokrzycki: Powoli pracujemy nad stylem gry nowego trenera

Mecz kontrolny Łódzkiego Klubu Sportowego z Puszczą Niepołomice zakończył się bezbramkowym remisem. Wtorkowy sparing i cały pobyt w Woli Chorzelowskiej podsumował pomocnik ŁKS-u Michał Mokrzycki. 

O meczu z Puszczą:

– Realizujemy założenia taktyczne, jakie nakreśla nam trener. Oczywiście chcieliśmy wygrać, ale czasem się tak dzieje, że nie ma okazji do strzelenia bramki lub one po prostu nie padają. Z drugiej strony lepiej, że zachowaliśmy czyste konto i powoli pracujemy nad stylem gry nowego trenera. 

O zgrupowaniu w Woli Chorzelowskiej:

– Popracowaliśmy nad naszą fizycznością, elementami taktycznymi. Myślę, że jak na każdym obozie, mimo nowego trenera, zostało przekazane dużo rzeczy taktycznych i staramy się to jak najlepiej wykonywać. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119