Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Piłkarze ŁKS-u rozpoczęli przygotowania do meczu z Legią

Zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczęli we wtorek przygotowania do najbliższego meczu szóstej kolejki PKO BP Ekstraklasy z Legią Warszawa. Ełkaesiacy będą trenować na obiektach klubowych do soboty, a już w niedzielę wybiegną na spotkanie z wicemistrzem Polski. 

We wtorek gracze ŁKS-u trenowali w godzinach porannych. Na dziś sztab szkoleniowy zaplanował dwa treningi: rano na siłowni, a popołudniu na boisku. W kolejnych dniach sesje treningowe odbędą się już raz dziennie. W czwartek do południa, a w piątek i sobotę popołudniu.

Początek niedzielnego spotkania z Legią Warszawa o godzinie 17:30 przy Alei Unii Lubelskiej 2.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119