Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Dawid Arndt: Z meczu na mecz łapę większą pewność i coraz lepiej się czuję w bramce

Po zwycięstwie Łódzkiego Klubu Sportowego nad Puszczą Niepołomice 2:0, Dawid Arndt odpowiedział na pytania zadane przez dziennikarzy na konferencji pomeczowej, w której opisał uczucie po zachowaniu czystego konta oraz o zmianie nastawienia kibiców wobec niego.  

O powrocie do bramki po przerwie:

Dwa mecze na zero. Cieszy to, ale bardziej cieszy zwycięstwo drużyny 4 z rzędu. Złapaliśmy w końcu passę, która była nam bardzo potrzebna, taką regularność w grze. Nic tylko tak dalej grać, zdobywać 3 punkty. Przed nami zaraz kolejny mecz w Rzeszowie

O skupieniu w bramce, podczas gdy drużyna kontroluje grę:

Takie mecze są gatunkowo cięższe, bo niby jest mniej do roboty, ale zawsze są decydujące piłki, na które trzeba być czujny i należy je wybronić.

O najcięższe piłki do wybronienia:

Jeden strzał był taki celny, więc on był największym zagrożeniem, a poza tym klarownych sytuacji ze strony Puszczy nie było.

O większej pewności Dawida, względem poprzedniego sezonu:

Jeśli chodzi o moją osobę, to brakowało mi takiej regularności grania, teraz to jest. Z meczu na mecz łapę większą pewność i coraz lepiej się czuję w bramce.

O tym, czemu trener postawił na Dawida:

Trener na mnie postawił i to regularnie bronienie powoduje, że coraz pewniej się czuję w bramce i mam nadzieję, że będę regularne grał i że będę tą „jedynką” jak najdłużej.

O tym, czy łatwiej jest zostać pierwszym bramkarzem, gdy gra się co chwile mecze:

To jest teraz krótki okres, więc od razu po meczu już zapominamy o Puszczy. Teraz Stal, jedziemy do Rzeszowa i trzeba wygrać ten mecz.

O zmianie nastawiania kibiców do Dawida:

Głosy przed sezonem były, wiadomo też mi się obijało o uszy, że nie było tego zadowolenia, jeżeli chodzi o to, że ja zaczynam ten sezon, ale zacząłem i mam nadzieję, że coraz bardziej utwierdzam kibiców tym, że mogą na mnie liczyć. Liczę na ich wsparcie, robię to co mogę. Na każdy mecz zawsze wychodzę na 100%.

O zdrowiu młodego bramkarza:

To była taka chwilowa choroba, ale na całe szczęście to był krótki czas, odpocząłem chwilę i już Jestem 100% gotowy i zdrowy.

Fot. ŁKS TV


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119