Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Mikkel Rygaard rozwiązał kontrakt z ŁKS-em

Problemy w ŁKS-ie wciąż się nie skończyły. Jak donosi Łukasz Grabowski z Przeglądu Sportowego, Mikkel Rygaard złożył w Polskim Związku Piłki Nożnej wniosek o rozwiązanie kontraktu z winy klubu.

W ostatnich tygodniach można było słyszeć, że działacze ŁKS-u, którzy niedawno zwiększyli kapitał zakładowy spółki, spłacili część należności względem piłkarzy. Nie udało im się jednak dojść do porozumienia z każdym zawodnikiem, gdyż jak donosi Łukasz Grabowski z Przeglądu Sportowego, Mikkel Rygaard opuścił dzisiaj Łódź oraz złożył w PZPN-ie wniosek o rozwiązanie kontraktu z winy klubu.

Duńczyk był jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy „Rycerzy Wiosny„, choć na wejściu nie udało mu się wnieść adekwatnego względem zarobków wpływu na grę drużyny. Najlepsze mecze w wykonaniu Rygaarda kibice Łódzkiego Klubu Sportowego mogli zobaczyć w ostatnich tygodniach – m.in w 67. Derbach Łodzi.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport