Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Sytuacja kadrowa przed meczem z Odrą Opole

Nie zapowiada się na wiele powrotów w kadrze meczowej ŁKS-u na wyjazdowe spotkanie z Odrą Opole. Jak poinformował na konferencji prasowej szkoleniowiec „Rycerzy Wiosny”, część zawodników mimo tego, że wraca do zdrowia, nie jest jeszcze gotowa do wyjścia na murawę.

Problemy z kontuzjami, mimo tego, że jest ich już coraz mniej, wciąż nie omijają Łódzkiego Klubu Sportowego. Aktualnie z problemami mierzą się m.in Jakub Tosik, Maksymilian RozwandowiczMaciej Dąbrowski czy Adam Marciniak. Sytuację innych zawodników przedstawił podczas konferencji trener „Rycerzy Wiosny„.

– Mamy drobne problemy, są piłkarze, którzy jeszcze nie są zdrowi. Na przykład Michał Trąbka wygląda już dobrze, ale nie trenuje jeszcze z zespołem. Również Piotr Janczukowicz, Kamil Dankowski, jest trzech, czterech piłkarzy, których występ stoi pod znakiem zapytania – wyjaśnił Kibu Vicuña

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport

W trakcie meczu z Arką Gdynia urazu nabawił się także golkiper łodzian, Marek Kozioł. Ostatnie minuty rzeczonego spotkania z „Arkowcami” rozgrywał już kontuzjowany, następnie zabrakło go w kadrze ŁKS-u na derby z Widzewem oraz ostatni mecz z Górnikiem Polkowice.

– Już trenuje z drużyną, ale jeszcze trochę brakuje. Nie może robić wszystkiego, ale codziennie jest coraz lepiej. Od poniedziałku będzie mógł już w pełni normalnie trenować – zdradził opiekun biało-czerwono-białych

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport