Piotr Janczukowicz: Byliśmy dzisiaj drużyną

Po meczu z Rakowem Częstochowa o głos został poproszony Piotr Janczukowicz. Zawodnik Łódzkiego Klubu Sportowego z pewnością czuje niedosyt po dzisiejszym spotkaniu. 

Mimo dobrej gry zawodników z al. Unii tracimy punkty w Częstochowie. Po dwutygodniowej przerwie zespół prezentował się dużo lepiej na boisku niż ostatnio.

– Uważam, że dzisiaj jako drużyna dobrze pracowaliśmy w defensywie. Mimo, że straciliśmy tą bramkę, to stworzyliśmy sobie później dużo sytuacji i byliśmy dzisiaj drużyną. Szkoda, że przegraliśmy ten mecz. Mieliśmy dużo sytuacji żeby strzelić bramkę, brakowało tego punktu nad „i”.

– Tutaj każdy zespół może wygrać z każdym przeciwnikiem. To zależy tylko od nas, czy strzelimy tą bramkę czy nie. Defensywa Rakowa była dzisiaj mocną stroną. Szkoda, że nie było żadnej bramki z tych sytuacji. 

Za tydzień podejmujemy u siebie Jagiellonię Białystok. Czas się skupić na kolejnym rywalu, emocji na pewno nie zabraknie!

– Dużo pracowaliśmy, na dużej intensywności. Ale to nie zmienia faktu, że przegraliśmy ten mecz. Uważam, że fizycznie dobrze się czuliśmy i teraz trzeba się przygotować na następny mecz. Mamy nadzieję, że będziemy mieli to wsparcie od kibiców, żeby nam pomogli w następnym meczu. Zapraszam wszystkich fanatyków, kibiców, rodziny żeby zobaczyć dobre widowisko. 

Fot. Maciej Skowronek