Maciej Śliwa: Ten mecz mógł się zupełnie inaczej ułożyć

Maciej Śliwa jest zadowolony z dzisiejszej gry zespołu i nie skazywał swojej drużyny na porażkę. Pomocnik Łódzkiego Klubu Sportowego również podsumował spotkanie z Rakowem mediom.

O meczu:

– „Skazani na porażkę”- najważniejsze, że to nie my tak myśleliśmy tylko może ludzie, którzy śledzą polską piłkę i takie ich podejście mogło być. Nasze na pewno takie nie było i myślę, że cały zespół to dzisiaj pokazał. To był mecz, który uważam, że powinniśmy wygrać. 

O grze ŁKS-u i sytuacjach bramkowych:

– Myślę, że mimo tej porażki, to po takim meczu pewność siebie całego zespołu powinna pójść wyżej. Dobra gra tych punktów na razie nam nie daje. Najważniejsze jest to żeby wygrywać te mecze, więc musimy jeszcze dołożyć do tego te gole i wszystko będzie dobrze. Dużo było sytuacji, których żałujemy, nie da się wybrać jednej. Mieliśmy cztery, czy pięć takich sytuacji, że powinien być po prostu gol. 

O podejściu do rywala:

– Nie mieliśmy do Rakowa takiego respektu żebyśmy się przestraszyli, czy cofnęli. Może chwile dosłownie tej dekoncentracji w tych pierwszych dziesięciu minutach. Szkoda, że akurat skończyło się tak, że straciliśmy gola, bo ten mecz mógł się zupełnie inaczej ułożyć. 

O braku skuteczności:

– Tak jak mówiłem gra jest dobra, trzeba dołożyć jeszcze gole. W końcu na wyjeździe zagraliśmy dobry mecz, w porównaniu do tych poprzednich. Mamy nadzieję, że to nasze boisko, nasz stadion nam pomoże w tych następnych meczach.