Piłka NożnaRezerwy

Tomasz Górecki trenuje z KS Kutno!

Tomasz Górecki trenuje z ligowym rywalem rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego. Dla dziewiętnastoletniego pomocnika są to drugie w zimowym oknie transferowym testy w trzecioligowym klubie.

Górecki jesienią wystąpił w czterech meczach o ligowe punkty, przez całą rundę będąc rezerwowym lub grając w ŁKS III. Jeszcze w styczniu pomocnik przebywał na testach w Sokole Aleksandrów Łódzki, jednak te nie zakończyły się zmianą barw.

Teraz informację o kolejnych treningach wychowanka ŁKS-u z innym klubem podał portal Łódzki Futbol. Dziewiętnastolatek ma przebywać na testach w kolejnym ligowych rywalu rezerw ŁKS-u – KS Kutno. Jeżeli te zakończą się sukcesem, wiele może wskazywać na to, że jeszcze tej zimy Górecki zmieni klub.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119