Kibice

Rusza nowa edycja Fantasy 1 Ligi! Dołącz do ligi ŁKSFans

Nowa runda rozgrywek Fortuna 1 Ligi przynosi również zupełnie rozdanie w popularnej grze Fantasy 1 Liga. Stwórz swój skład, dołącz do oficjalnej ligi ŁKSFans i rywalizuj z innymi kibiciami Łódzkiego Klubu Sportowego!

Jeżeli mieliście już styczność z podobnymi zabawami, to Fantasy 1 Liga nie będzie dla was niczym nowym. Nowością może być jedynie to, że wszystkie drużyny złożone w trakcie rundy jesiennej już nie obowiązują. Każdy menadżer musi więc na nowo wybrać swój skład.

Gra polega na stworzeniu drużyny składającej się z 15 zawodników ze wszystkich klubów Fortuna 1 ligi. Na podstawie realnych rozgrywek, każdy gracz zdobywa punkty, między innymi za: występ w meczu, gola, asystę czy czyste konto. Po każdej ligowej kolejce punkty są automatycznie dodawane do tabeli, która na koniec rundy wiosennej rozstrzygnie całą zabawę.

Przygodę z Fantasy 1 Ligą możecie zacząć klikając w ten LINK. Redakcja ŁKSFANS przygotowała dla kibiców biało-czerwono-białych specjalną ligę. Zachęcamy do dołączenia. Kod ligi to: 9828d5a9


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119