Siatkówka

Alessandro Chiappini selekcjonerem reprezentacji Węgier!

Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego wchodzą w kluczową fazę sezonu klubowego, za chwilę rozpocznie się faza play-off. Wiemy już, że próżnować po zakończeniu rozgrywek TAURON Ligi nie będzie ich trener, Alessandro Chiappini, który został dziś ogłoszony nowym selekcjonerem kobiecej reprezentacji Węgier.

W środę węgierska federacja piłki siatkowej ogłosiła, że nowym selekcjonerem kobiecej reprezentacji Węgier został Alessandro Chiappini. Włoski szkoleniowiec będzie łączył swoje obowiązki w kadrze z pracą w Łódzkim Klubie Sportowym. Dla trenera „Wiewiór” nie będzie to pierwsza praca w międzynarodowej siatkówce – w przeszłości był m.in selekcjonerem Turcji czy Słowenii.

Już tego lata trener Chiappini będzie miał okazję zmierzyć się z częścią swoich podopiecznych. Węgierki zmierzą się z Polkami w fazie grupowej tegorocznych mistrzostw Europy. W grupie A, poza Polską oraz Węgrami znajdują się także Belgia, Słowenia, Serbia, Ukraina i Węgry.

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119