Siatkówka

Ważny sprawdzian formy! Zapowiedź spotkania z Rysicami Rzeszów

Już za chwile ŁKS Commercecon Łódź zmierzy się z PGE Rysice Rzeszów w ramach rywalizacji  Tauron Ligi. Ostatnie wyniki obu zespołów zwiastują zacięte widowisko na parkiecie.  Jak będzie? Przekonamy się wspólnie.

ŁKS niedawno zakończył serię dwóch porażek, imponująco odrabiając straty i pokonując ekipę Budowlanych w trzech setach, zaczynając od emocjonującej pierwszej partii (30:28). Kolejne dwa sety przyniosły pewne zwycięstwo dla łodzianek. Dodatkowo, w 1/8 Pucharu Polski, łodzianki bezlitośnie rozprawiły się z UJ-CM Solna Wieliczka, triumfując 3:0.

PGE Rysice Rzeszów prezentują się równie imponująco, zwyciężając ostatnie spotkanie z Metalkas Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 25:18, 25:17). Choć pierwszy set dostarczył kibicom trochę emocji, to Rzeszowianki zdominowały drugą i trzecią partię, utrzymując przewagę do samego końca.Obie drużyny mają identyczny bilans w tabeli, dzielą ich zaledwie jeden punkt. Zarówno ŁKS Commercecon Łódź, jak i PGE Rysice Rzeszów odnotowały jedenaście rozegranych meczów, z dziewięcioma zwycięstwami i dwoma porażkami na swoim koncie. 

Początek spotkania o godzinie 14:45, a transmisje z tego spotkania można śledzić w telewizji Polsat Sport.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119