Siatkówka

Charytatywne kalendarze siatkarek ŁKS-u już dostępne!

Chwilę trzeba było na nie poczekać, ale już są! Właśnie dzisiaj do sprzedaży trafiły charytatywne kalendarze siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego na rok 2021. Cały dochód ze sprzedaży zasili naprawdę szczytny cel.

Małą tradycją początku każdego roku jest sprzedaż oficjalnych kalendarzy z wizerunkiem „Łódzkich Wiewiór”. Jego forma z każdą kolejną odsłoną przybiera inną formę, a Ełkaesianki wtapiają się w inne otoczenia. W tym roku realizacja kalendarza przebiegała pod hasłem szukania pozytywnych aspektów hasła “zostań w domu”, które towarzyszyło nam przez kilka ostatnich miesięcy.

Dlaczego kalendarze są aż tak wyjątkowe? Oprócz tego, że można na nich ujrzeć zupełnie inne oblicze naszych siatkarek, to cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc w funkcjonowaniu Schroniska dla Zwierząt w Łodzi przy ul. Marmurowej 4, z którym siatkarski ŁKS działa już od kilku lat.

Kalendarze na rok 2021 kosztują 35 złotych. Kupić je można od dzisiaj w biurze klubu w Łódź Sport Arenie oraz w sklepie Żabka przy ul. Wróblewskiego 54 w Łodzi. W najbliższym czasie powinna również ruszyć sprzedaż internetowa, która odbywać się będzie pod adresem sklep.lkslodz.pl.

fot. ŁKS Commercecon Łódź