Misja Side 2021 czas start!

Rozpoczynamy najgorętszy okres zimy! Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego dotarli już do Side, w którym przez najbliższe dni będą przygotowywać się do piłkarskiej wiosny.

Chwilę po godzinie 6 piątkowego poranka z Warszawy wystartował samolot z piłkarzami i sztabem szkoleniowym ŁKS-u na pokładzie. Cel podróży był jasny – tureckie Side, w którym Ełkaesiacy przygotowywać się będą do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi.

„Rycerze Wiosny” na tureckiej ziemi wylądowali wczesnym popołudniem. Oprócz zakwaterowania w hotelu, na pierwszy dzień obozu sztab szkoleniowy zaplanował jeden popołudniowy trening.

W Side piłkarze ŁKS-u spędzą najbliższe dwa tygodnie. Do Polski wrócą 6 lutego, a więc trzy dni przed meczem 1/8 Fortuna Pucharu Polski z Legią Warszawa.