Rusza sprzedaż karnetów na mecze siatkarek ŁKS!

26 września rozpoczyna się sprzedaż karnetów na domowe mecze ŁKS-u Commercecon Łódź w sezonie 2022/23. Przez pierwsze dwa dni sprzedaż otwarta będzie jedynie dla osób przedłużających karnety, natomiast od 28 września system sprzedażowy będzie dostępny już dla wszystkich kibiców.

Ceny stałej wejściówki na mecze „Łódzkich Wiewiór” dla przedłużających swoje karnety nie ulegną zmianie względem tych sprzed roku. a w cenie kibice otrzymają możliwość wejścia na wszystkie mecze fazy zasadniczej, fazy play-off oraz Puchar Polski (jeśli będą rozgrywane w Sport Arenie). Osoby przedłużające karnet będą miały nowy dopisany do dotychczasowej karty kibica.

Dla nowych karnetowiczów ceny kształtują się następująco: ulgowy (od 5. do 16. roku życia) – 120 zł, normalny (powyżej 16. roku życia) – 250 zł. Nowi karnetowicze będą musieli odebrać kartę kibica w kasie.

Dla osób chcących jeszcze bardziej wesprzeć sekcję przygotowany został karnet Siatkofan. Cena to 200 zł za karnet ulgowy i 400 zł za karnet normalny. W cenie takiego karnetu są: wejścia na wszystkie mecze fazy zasadniczej, fazy play-off, Puchar Polski (jeśli będą rozgrywane w Sport Arenie). Posiadacze karnetu Siatkofan nie tylko wspierają sekcję, ale również w ramach karnetu w trakcie sezonu otrzymają niespodziankę (gadżet klubowy wykonany w limitowanej liczbie tylko dla posiadaczy karnetu) oraz zaproszenie na spotkanie z zespołem.

Warto podkreślić, że karnety nie będą obowiązywały na mecze Ligi Mistrzyńna te spotkania obowiązywać będą jedynie bilety na pojedyncze spotkania.

Ceny karnetów na mecze ŁKS-u Commercecon Łódź w sezonie 2022/23:

Ceny biletów na mecze ŁKS-u Commercecon Łódź w sezonie 2022/23:

fot. Pilot08