Rozpoczęcie sezonu tuż tuż – prezentacja zespołu „Łódzkich Wiewiór” już we wtorek!

Rozpoczęcie klubowego sezonu siatkarskiego 2022/23 zbliża się wielkimi krokami, zatem nadszedł czas na tradycyjną już przedsezonową prezentację drużyny. Ta odbędzie się już w najbliższy wtorek, 25 października, w Bibliotece MeMo przy ul. Moniuszki 5.

Za nami emocjonujący czas reprezentacji, także i pod kątem ełkaesiackim – wszakże kobieca kadra narodowa dotarła do ćwierćfinałów Mistrzostw Świata, odpadając po szalonym meczu z Serbią, ostatecznie zakończonym w tie-breaku. Teraz czas na rozgrywki klubowe w sezonie 2022/23 – i tutaj także możemy liczyć na wiele emocji i radości. Ełkaesianki będą reprezentować biało-czerwono-białe barwy nie tylko w TAURON Lidze oraz Pucharze Polski, ale także w rozgrywkach Ligi Mistrzyń.

Okazja na spotkanie zarówno nowych, jak i starych twarzy w drużynie ŁKS-u będzie już w najbliższy wtorek, 25 październikao godzinie 18:00, kiedy odbędzie się prezentacja drużyny „Wiewiór„. W tym roku odbędzie się ona w Bibliotece Multimedialnej MeMo przy ul. Moniuszki 5.

Organizatorzy zapowiadają, że szykują na ten dzień kilka niespodzianek – najnowsze wiadomości dotyczące prezentacji można będzie znaleźć na Facebookowym wydarzeniu, które znajdziecie TUTAJ

Fot. Pilot08