Siatkówka

Alagierska i Grajber zagrały w reprezentacji!

Dwie siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego – Klaudia Alagierska i Martyna Grajber – zagrały wczoraj w meczu reprezentacji Polski. Zadowolona po spotkaniu może być szczególnie ta pierwsza.

W czwartek w Bielsku-Białej reprezentacja Polski siatkarek zmierzyła się w meczu towarzyskim ze Słowacją. Klaudia Alagierska meldowała się na parkiecie w każdym z setów i była jedną z najlepszych zawodniczek całej drużyny. „Lala” zdobyła 14 punktów, co było drugim najlepszym wynikiem sposób biało-czerwonych!

W czwartej partii w grze oglądać mogliśmy również Martynę Grajber. Nowa siatkarka ŁKS-u Commercecon Łódź zdobyła dwa punkty i miała skuteczne przyjęcie na poziomie 33%.

Przed Mistrzostwami Europy Polki zagrają jeszcze trzy mecze kontrolne – ponownie ze Słowacją i dwa razy z Niemkami.

fot. Polska Siatkówka


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119