Postawić drugi krok. Czas na rewanż ze Swietlenskym!

Po pierwszym, stosunkowo łatwo, wygranym spotkaniu ze Swietelskym Békéscsaba przed siatkarkami został jeszcze jeden krok. Już dziś „Łódzkie Wiewióry” zagrają na Węgrzech o awans do drugiej rundy Pucharu CEV!

Terminarz siatkarek ŁKS-u jest ostatnio mocno napięty. Dzisiejszy mecz będzie już trzecim, który „Łódzkie Wiewióry” rozegrają w ciągu 7 dni. Nawet mimo zmęczenia nikt w ŁKS-ie nie zamierza jednak narzekać.

Spotkanie ze Swietelskym wydaje się być jedynie formalnością. Po pierwszym meczu tej pary ełkaesianki mają 3 punkty zaliczki i jedynie katastrofa może pozbawić je awansu do 2 rundy.

W międzyczasie rozstrzygnie się także to z kim potencjalnie ełkaesianki zmierzą się w kolejnej rundzie Pucharu CEV. W starciu pomiędzy CV Gran Canaria Nova KBM Branik Maribor to Hiszpanki podchodzą dzisiaj do drugiego starcia z podobnej pozycji, co „Wiewióry„, dzięki wygranej 3:1 w pierwszym meczu.

Spotkanie rozpocznie się dziś o godzinie 18. Transmisję oglądać będzie można na kanale Polsat Sport Extra.

Fot. Pilot08