Siatkówka

Postawić drugi krok. Czas na rewanż ze Swietlenskym!

Po pierwszym, stosunkowo łatwo, wygranym spotkaniu ze Swietelskym Békéscsaba przed siatkarkami został jeszcze jeden krok. Już dziś „Łódzkie Wiewióry” zagrają na Węgrzech o awans do drugiej rundy Pucharu CEV!

Terminarz siatkarek ŁKS-u jest ostatnio mocno napięty. Dzisiejszy mecz będzie już trzecim, który „Łódzkie Wiewióry” rozegrają w ciągu 7 dni. Nawet mimo zmęczenia nikt w ŁKS-ie nie zamierza jednak narzekać.

Spotkanie ze Swietelskym wydaje się być jedynie formalnością. Po pierwszym meczu tej pary ełkaesianki mają 3 punkty zaliczki i jedynie katastrofa może pozbawić je awansu do 2 rundy.

W międzyczasie rozstrzygnie się także to z kim potencjalnie ełkaesianki zmierzą się w kolejnej rundzie Pucharu CEV. W starciu pomiędzy CV Gran Canaria Nova KBM Branik Maribor to Hiszpanki podchodzą dzisiaj do drugiego starcia z podobnej pozycji, co „Wiewióry„, dzięki wygranej 3:1 w pierwszym meczu.

Spotkanie rozpocznie się dziś o godzinie 18. Transmisję oglądać będzie można na kanale Polsat Sport Extra.

Fot. Pilot08


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119