Czas na ostatni krok. Siatkarki grają o Ligę Mistrzyń!

Dwóch wygranych setów potrzebują siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź, aby zasilić szeregi siatkarskiej Ligi Mistrzyń w jej nowej kampanii. Ostatnie kroki w drodze do europejskiej elity Ełkaesianki mogą postawić już jutro na Słoweni.

Punktualnie o godzinie 20 w środę rozpocznie się rewanżowe spotkanie II rundy eliminacyjnej do siatkarskiej Ligi Mistrzyń. Pierwsze spotkanie pewnie wygrały Ełkaesianki. Teraz jednak przewagę własnego obiektu będą miały siatkarki Calcitu Kamnik.

Na Słowenie wybiera się natomiast pokaźna grupa kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, która ma wspierać siatkarki w drodze po marzenia. Niejednokrotnie już potrafiliśmy udowodnić, iż hasło „wy walczycie, my wspieramy” odzwierciedlone w praktyce potrafi czynić cuda.

Początek środowego meczu zaplanowano na godzinę 20. Dziesięć minut wcześniej ruszy natomiast transmisja spotkania na antenie telewizji Polsat Sport News.

fot. Łukasz Żuchowski

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0