Siatkówka

ŁKS Commercecon zagra w kolejnej edycji PreZero Grand Prix PLS!

Tego lata już po raz kolejny będziemy mogli oglądać siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego na płazy. W sierpniu „Łódzkie Wiewióry” wezmą bowiem udział w PreZero Grand Prix PLS.

Ełkaesianki w letnich rozgrywkach na plaży startują od ich powstania w 2019 roku. Zazwyczaj turniej jest dobrą okazją do zgrania nowych siatkarek z drużyną, choć kluby nie wystawiają w nim pełnych, ligowych składów.

W tym roku PreZero Grand Prix PLS odbędzie się w dniach 22-25 sierpnia w Warszawie. Turniej rozgrywany będzie systemem brazylijskim, dwie porażki eliminują z dalszej gry.

W pierwszym spotkaniu turnieju „Łódzkie Wiewióry” zagrają z pierwszoligową SAN-Pajdą Jarosław.

Pary pierwszej rundy PreZero Grand Prix w siatkówce kobiet:

Ił Capital Legionovia Legionowo – #Volley Wrocław
LOS Nowy Dwór Mazowiecki – Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
wolny los – Trans-Ann Płomień Sosnowiec
BKS BOSTIK Bielsko-Biała – GRUPA AZOTY Chemik Police
E.LECLERC MOYA Radomka Radom – Energa MKS Kalisz
Grot Budowlani Łódź – UNI Opole
Grupa Azoty ANS Tarnów – Developres BELLA DOLINA Rzeszów
SAN-Pajda Jarosław – ŁKS Commercecon Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119