NewsPiłka NożnaRezerwy

Znamy terminarz 3 ligi! Rezerwy zaczynają sezon z beniaminkiem

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz 3 ligi gr. 1 na sezon 2022/23. Pierwsza kolejka odbędzie się na początku sierpnia, a rezerwy ŁKS-u zmierzą się w niej z beniaminkiem ligi.

Podobnie jak w innych ligach, tak na czwartym poziomie rozgrywkowym z uwagi na jesienny Mundial rozgrywki muszą przybrać szybszego tempa. Rozgrywki w rundzie jesiennej potrwają od 6 sierpnia do 20 listopada.

W pierwszej kolejce nowego sezonu gracze rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego udadzą się do Elbląga na mecz z tamtejszą Concordią. Pierwsze domowe spotkanie ełkaesiaków to dopiero trzecia kolejka i potyczka z Unią Skierniewice.

Terminarz 3 Ligi gr. 1 w rundzie jesiennej sezonu 2022/23:

Kolejka 1 – 6-7 sierpnia
Ursus Warszawa – Błonianka Błonie
Broń Radom – Sokół Ostróda
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Mławianka Mława – Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Warta Sieradz – Jagiellonia II Białystok
Pilica Białobrzegi – Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów – Unia Skierniewice
Concordia Elbląg – ŁKS II Łódź

Kolejka 2 – 13-14 sierpnia
Błonianka Błonie – ŁKS II Łódź
Unia Skierniewice – Concordia Elbląg
Legionovia Legionowo – Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok – Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Warta Sieradz
Pelikan Łowicz – Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Mławianka Mława
Sokół Ostróda – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa – Broń Radom

Kolejka 3 – 17 sierpnia
Broń Radom – Błonianka Błonie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Ursus Warszawa
Mławianka Mława – Sokół Ostróda
Legia II Warszawa – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz – Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Zambrów – Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg – Legionovia Legionowo
ŁKS II Łódź – Unia Skierniewice

Kolejka 4 – 20-21 sierpnia
Błonianka Błonie – Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo – ŁKS II Łódź
Jagiellonia II Białystok – Concordia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz – Pilica Białobrzegi
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Warta Sieradz
Sokół Ostróda – Legia II Warszawa
Ursus Warszawa – Mławianka Mława
Broń Radom – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 5 – 27-28 sierpnia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Błonianka Błonie
Mławianka Mława – Broń Radom
Legia II Warszawa – Ursus Warszawa
Warta Sieradz – Sokół Ostróda
Pilica Białobrzegi – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów – Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
ŁKS II Łódź – Jagiellonia II Białystok
Unia Skierniewice – Legionovia Legionowo

Kolejka 6 – 3-4 września
Błonianka Błonie – Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Białystok – Unia Skierniewice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – ŁKS II Łódź
Pelikan Łowicz – Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Olimpia Zambrów
Sokół Ostróda – Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa – Warta Sieradz
Broń Radom – Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Mławianka Mława

Kolejka 7 – 10-11 września
Mławianka Mława – Błonianka Błonie
Legia II Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Sieradz – Broń Radom
Pilica Białobrzegi – Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów – Sokół Ostróda
Concordia Elbląg – Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS II Łódź – Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legionovia Legionowo – Jagiellonia II Białystok

Kolejka 8 – 17-18 września
Błonianka Błonie – Jagiellonia II Białystok
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Legionovia Legionowo
Pelikan Łowicz – Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki – ŁKS II Łódź
Sokół Ostróda – Concordia Elbląg
Ursus Warszawa – Olimpia Zambrów
Broń Radom – Pilica Białobrzegi
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Warta Sieradz
Mławianka Mława – Legia II Warszawa

Kolejka 9 – 24-25 września
Legia II Warszawa – Błonianka Błonie
Warta Sieradz – Mławianka Mława
Pilica Białobrzegi – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów – Broń Radom
Concordia Elbląg – Ursus Warszawa
ŁKS II Łódź – Sokół Ostróda
Unia Skierniewice – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo – Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok – Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Kolejka 10 – 1-2 października
Błonianka Błonie – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz – Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Legionovia Legionowo
Sokół Ostróda – Unia Skierniewice
Ursus Warszawa – ŁKS II Łódź
Broń Radom – Concordia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Olimpia Zambrów
Mławianka Mława – Pilica Białobrzegi
Legia II Warszawa – Warta Sieradz

Kolejka 11 – 8-9 października
Warta Sieradz – Błonianka Błonie
Pilica Białobrzegi – Legia II Warszawa
Olimpia Zambrów – Mławianka Mława
Concordia Elbląg – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS II Łódź – Broń Radom
Unia Skierniewice – Ursus Warszawa
Legionovia Legionowo – Sokół Ostróda
Jagiellonia II Białystok – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Pelikan Łowicz

Kolejka 12 – 15-16 października
Błonianka Błonie – Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Ostróda – Jagiellonia II Białystok
Ursus Warszawa – Legionovia Legionowo
Broń Radom – Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – ŁKS II Łódź
Mławianka Mława – Concordia Elbląg
Legia II Warszawa – Olimpia Zambrów
Warta Sieradz – Pilica Białobrzegi

Kolejka 13 – 22-23 października
Pilica Białobrzegi – Błonianka Błonie
Olimpia Zambrów – Warta Sieradz
Concordia Elbląg – Legia II Warszawa
ŁKS II Łódź – Mławianka Mława
Unia Skierniewice – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legionovia Legionowo – Broń Radom
Jagiellonia II Białystok – Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Sokół Ostróda
Pelikan Łowicz – Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 14 – 29-30 października
Błonianka Błonie – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Ostróda – Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom – Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Legionovia Legionowo
Mławianka Mława – Unia Skierniewice
Legia II Warszawa – ŁKS II Łódź
Warta Sieradz – Concordia Elbląg
Pilica Białobrzegi – Olimpia Zambrów

Kolejka 15 – 5-6 listopada
Olimpia Zambrów – Błonianka Błonie
Concordia Elbląg – Pilica Białobrzegi
ŁKS II Łódź – Warta Sieradz
Unia Skierniewice – Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo – Mławianka Mława
Jagiellonia II Białystok – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Broń Radom
Pelikan Łowicz – Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Sokół Ostróda

Kolejka 16 – 12-13 listopada
Błonianka Błonie – Sokół Ostróda
Ursus Warszawa – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom – Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mławianka Mława – Jagiellonia II Białystok
Legia II Warszawa – Legionovia Legionowo
Warta Sieradz – Unia Skierniewice
Pilica Białobrzegi – ŁKS II Łódź
Olimpia Zambrów – Concordia Elbląg

Kolejka 17 – 19-20 listopada
Concordia Elbląg – Błonianka Błonie
ŁKS II Łódź – Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice – Pilica Białobrzegi
Legionovia Legionowo – Warta Sieradz
Jagiellonia II Białystok – Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Mławianka Mława
Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Broń Radom
Sokół Ostróda – Ursus Warszawa


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119