Piłka NożnaTransfery

Samu Corral ma nowy klub. Wraca do Hiszpanii

Samu Corral wraca do ojczyzny. Były napastnik Łódzkiego Klubu Sportowego znalazł nowego pracodawcę i w sezonie 2022/23 będzie występował w Linares Deportivo.

Linares Deportivo występuje na trzecim lidze w Hiszpanii. A więc, Corral wraca na ten sam poziom rozgrywkowy, na którym grał przed transferem do Łodzi. Z nowym klubem podpisał roczną umowę.

30-latek spędził w ŁKS dwa i pół roku. Rozegrał 47 oficjalnych spotkań, w których zdobył 8 bramek. Tych trafień z pewnością byłoby więcej gdyby nie, poważna kontuzja z którą borykał się przez ponad rok.

W maju tego roku klub podjął decyzję o nie przedłużeniu umowy, która wygasła 30 czerwca 2022 roku.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119