Piłka NożnaTransfery

Włoskie kluby zainteresowane bramkarzem ŁKS

Sezon 2023/24 powoli dobiega końca i w mediach zaczynają się pojawiać pierwsze informacje transferowe. Zdaniem uznanego włoskiego dziennikarza Gianluki Di Marzio, kluby Serie A, interesują się pozyskaniem Aleksandra Bobka.

Łódzki Klub Sportowy oficjalnie już pożegnał się z najwyższą klasą rozgrywkową, ale młody golkiper biało-czerwono-białych, wzbudza zainteresowanie poważnych piłkarskich marek. 

Już kilka miesięcy temu, w gronie klubów zainteresowanych młodzieżowcem, było Cagliari Calcio, a teraz do tego grona dołączyły Torino oraz Monza.

Odejście wychowanka ŁKS, wydaje się być kwestią czasu. Wiele wskazuje na to, że kolejnym przystankiem w jego karierze będą Włochy, które są bardzo interesującym kierunkiem dla młodych zawodników. 

W tym sezonie, Bobek rozegrał 26 spotkań w PKO BP Ekstraklasie i zachował dwa czyste konta. Wpuścił 57 bramek. Jego umowa z biało-czerwono-białymi, obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119