Kontynuować znakomitą serię! Zapowiedź meczu z BKS-em Bielsko-Biała

Już dzisiaj o godzinie 19:00 w ramach 8. kolejki Tauron Ligi, siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego zagrają  na wyjeździe z BKS Bielsko-Biała. Dla ełkaesianek będzie to kolejny sprawdzian formy pomiędzy meczami Ligi Mistrzyń.

Biało-czerwono-białe są w znakomitej formie. Wygrały jak dotąd wszystkie spotkania w lidze i są jedynym niepokonanym zespołem w stawce. Dzisiejszymi rywalkami „Wiewiór” będzie BKS Bielsko-Biała, który w ubiegłym sezonie zajął 7 miejsce. Obecnie zespół ze Śląska zajmuje wysoką, czwartą lokatę. Podopieczne Bartłomieja Piekarczyka jak dotąd przegrały jedynie z Chemikiem Police oraz Developresem Rzeszów.

W poprzednim sezonie w starciach bezpośrednich, siatkarki spod herbu przeplatanki wygrały obydwa spotkania, pokonując rywalki z Bielska-Białej u siebie oraz na wyjeździe 3:0. Dzisiejsze spotkanie zapowiada się równie emocjonująco i na pewno będzie ciekawym widowiskiem dla kibiców siatkówki. Obie drużyny będą chciały zaprezentować swoje umiejętności i zdobyć cenne punkty w tabeli.

Początek spotkania siatkarek spod herbu przeplatanki z BKS-em Bielsko-Biała godz. 19:00. Transmisja w serwisie PolsatBoxGO.