Siatkówka

Kontynuować znakomitą serię! Zapowiedź meczu z BKS-em Bielsko-Biała

Już dzisiaj o godzinie 19:00 w ramach 8. kolejki Tauron Ligi, siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego zagrają  na wyjeździe z BKS Bielsko-Biała. Dla ełkaesianek będzie to kolejny sprawdzian formy pomiędzy meczami Ligi Mistrzyń.

Biało-czerwono-białe są w znakomitej formie. Wygrały jak dotąd wszystkie spotkania w lidze i są jedynym niepokonanym zespołem w stawce. Dzisiejszymi rywalkami „Wiewiór” będzie BKS Bielsko-Biała, który w ubiegłym sezonie zajął 7 miejsce. Obecnie zespół ze Śląska zajmuje wysoką, czwartą lokatę. Podopieczne Bartłomieja Piekarczyka jak dotąd przegrały jedynie z Chemikiem Police oraz Developresem Rzeszów.

W poprzednim sezonie w starciach bezpośrednich, siatkarki spod herbu przeplatanki wygrały obydwa spotkania, pokonując rywalki z Bielska-Białej u siebie oraz na wyjeździe 3:0. Dzisiejsze spotkanie zapowiada się równie emocjonująco i na pewno będzie ciekawym widowiskiem dla kibiców siatkówki. Obie drużyny będą chciały zaprezentować swoje umiejętności i zdobyć cenne punkty w tabeli.

Początek spotkania siatkarek spod herbu przeplatanki z BKS-em Bielsko-Biała godz. 19:00. Transmisja w serwisie PolsatBoxGO.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119