Siatkówka

Końcówka fazy grupowej poczeka. Mecz z Fenerbahce odwołany!

W związku z trzęsieniami ziemi, które w poniedziałek rano wystąpiły m.in. na terenie Turcji, mecz IV kolejki Ligi Mistrzyń został odwołany. ŁKS Commercecon zagra z Fenerbahce w innym terminie.

W środę 8 lutego ŁKS Commercecon Łódź miał zakończyć fazę grupową Ligi Mistrzyń wyjazdowym meczem z Fenerbahce Stambuł. W poniedziałek (6 lutego) m.in. na terytorium Turcji doszło do tragicznego trzęsienia ziemi. Wszelkie rozgrywki sportowe w tym kraju zostały zawieszone, co spowodowało także przełożenie meczów międzynarodowych.

Poniżej treść komunikatu ŁKS-u Commercecon:

W związku z trzęsieniem ziemi, które miało miejsce w dniu dzisiejszym w Turcji, mecze międzynarodowe zostały odwołane.

Wiemy już, że nasze spotkanie w ramach 6. kolejki Ligi Mistrzyń z Fenerbahce Opet Stambuł nie odbędzie się 8 lutego.

W najbliższym czasie oba kluby w porozumieniu z Europejską Federacją Siatkówki będą pracować nad ustaleniem nowego terminu.

Pozostajemy myślami z naszymi siatkarskimi przyjaciółmi z Turcji.

O nowych ustaleniach będziemy informować na bieżąco.„


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119