Już dziś losowanie 1/8 finału Pucharu Polski!

Dziś po godzinie 16 swojego rywala w kolejnym etapie TAURON Pucharu Polski poznają siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź. „Łódzkie Wiewióry” są na tym etapie rozstawione, a więc teoretycznie trafią na słabszego przeciwnika.

Już dziś, punktualnie o godzinie 16, na antenie Polsatu Sport rozpocznie się magazyn #7Strefa. To właśnie w jego ramach rozlosowane zostaną pary 1/8 TAURON Pucharu Polski, a swoje rywalki poznają siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź.

Pary 1/8 finału zagrają 20 stycznia (rozstrzyga jeden mecz), a zwycięzcy spotkają się w decydujących bojach o wyjazd do Nysy (1/4 finału zaplanowano na 10 lutego). Gospodyniami spotkań będą drużyny z niższych klas rozgrywkowych lub wyżej sklasyfikowane po 1 rundzie fazy zasadniczej rozgrywek TAURON Ligi sezonu 2020/2021.

Zespoły biorące udział w losowaniu 1/8 TAURON Pucharu Polski:

Drużyny z rozgrywek TAURON Ligi:
1.Developres SkyRes Rzeszów
2.E.LECLERC MOYA Radomka Radom
3.ŁKS Commercecon Łódź
4.Grot Budowlani Łódź
5.Grupa Azoty Chemik Police
6.BKS BOSTIK Bielsko-Biała
7.Energa MKS Kalisz
8.DPD Legionovia Legionowo
9.Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
10.#VolleyWrocław