Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Jakub Wróbel zagra w Fortuna I lidze

Były napastnik Łódzkiego Klubu Sportowego znalazł nowy klub. W rundzie jesiennej Jakub Wróbel będzie rywalizował na tym samym poziomie rozgrywkowym co biało-czerwono-biali. 

W piątek gracz oficjalnie został wypożyczony do końca sezonu ze Stali Mielec do Resovii. Jego zadaniem będzie pomóc rzeszowianom w utrzymaniu bytu w Fortuna I lidze. Były piłkarz GKS-u Jastrzębie będzie miał okazję zaprezentować się w meczu z ŁKS-em na początku kwietnia.

27-latek przeniósł się do klubu występującego w Ekstraklasie w sierpniu ubiegłego roku, po tym jak Stal Mielec wpłaciła klauzulę odstępnego zapisaną w kontrakcie zawodnika. Kariery na najwyższym szczeblu rozgrywkowym Wróbel ponownie nie zrobił i znów będzie grał na zapleczu.

Przychodzę tutaj z ogromnymi nadziejami, patrząc z perspektywy zespołu jaki i siebie samego. Także zamierzam przełamać swoją barierę strzelecką i mam nadzieję że zrobię to tutaj. Z pewnością postaram się pomóc drużynie i nawet gdy przytrafią się słabsze momenty w tej rundzie chciałbym aby cały czas w nas mocno wierzyli i trzymali kciuki. Zrobimy wszystko by utrzymać się w 1 lidze – mówił na łamach oficjalnej strony Resovii. 

Foto: ŁKS Łódź / Artur Kraszewski

Więcej o sytuacji Kuby Wróbla pisaliśmy niedawno na łamach naszej strony. Artykuł jest dostępny do przeczytania TUTAJ. 

Wróbel grał w barwach „Rycerzy Wiosny” w 2020 roku. Rozegrał 15 spotkań. Nie udało mu się trafić do siatki, ale zaliczył jedną asystę.

Foto: Resovia


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119