Siatkówka

Jedna zmiana w planie sparingów siatkarek

Nie dwa mecze kontrolne, a jeden treningo-sparing rozegrają siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź z lokalnym rywalem – GROT Budowlanymi Łódź. Pozostałe spotkania kontrolne odbędą się zgodnie z planem.

Początkowo w planie sparingów Łódzkich Wiewiór znalazły się dwie gry z Budowlanymi. Te miały się odbyć kolejno 11 i 15 sierpnia. To uległo jednak minimalnej zmianie i zamiast dwóch osobnych sparingów, łódzkie drużyny odbędą ze sobą treningo-sparing 13 sierpnia.

Z uwagi na warunki pandemiczne, które stale się pogarszają, sparingu nie będą mogli obejrzeć kibice. Taka decyzja zapadła po rozmowach przedstawicieli obu klubów.

Pozostałe terminy gier kontrolnych naszych siatkarek nie uległy zmianie.

Aktualny plan sparingów ŁKS-u Commercecon Łódź:
13.08 
– Grot Budowlani Łódź (treningo-sparing)
18.08 – #Volley Wrocław (wyjazd)
22.08 – #Volley Wrocław (Łódź)
25.08 – Energa MKS Kalisz (wyjazd)
29.08 – Energa MKS Kalisz (Łódź)
02.09 – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (wyjazd)
09.09 – DPD Legionovia Legionowo (Łódź)
12.09 – DPD Legionovia Legionowo (wyjazd)

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119