Piłka Nożna

Mateusz Bąkowicz nowym zawodnikiem ŁKS-u!

Dziewiętnastoletni prawy obrońca, Mateusz Bąkowicz, dołączył do ekipy Rycerzy Wiosny. Jego kontrakt z ŁKS-em obowiązywać będzie do 30 czerwca 2023, a więc przez najbliższe 3 sezony.

Swoją piłkarską przygodę Mateusz zaczynał w Ruchu Chrzanowice, a więc w tym samym miejscu, co chociażby Jacek Krzynówek. Następnie swoją piłkarską formę szlifował w drużynie LUKS-u Gomunice, aby przenieść się później do Akademii GKS-u Bełchatów.

Po ponad trzyletniej przygodzie w Bełchatowie, Mateusz zdecydował się przenieść do Warty Działoszyn, w której występował przez dwa kolejne sezony. Ostatnim klubem w CV nowego defensora biało-czerwono-białych była trzecioligowa Lechia Tomaszów Mazowiecki. W czasie dwóch ostatnich sezonów Mateusz rozegrał na czwartym szczeblu rozgrywkowym 34 spotkania (31 w podstawowym składzie), podczas których zdobył cztery bramki. Warto zaznaczyć, że owe statystyki mogłyby być jeszcze lepsze, gdyby nie zakończenie rozgrywek przez pandemię koronawirusa.

Teraz przed Mateuszem nowe wyzwanie – gra na boiskach Fortuna 1 Ligi.

Mateusz, witamy w ŁKS-ie! Życzymy jak najwięcej dobrych spotkań z Przeplatanką na piersi!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119