Piłka NożnaWypowiedzi

Robert Graf: Chcemy zbudować solidną drużynę

Obecnie odpowiedzialny w klubie za budowanie zespołu jest wicedyrektor do spraw sportowych. O przyszłości klubu w tym zakresie opowiedział – Rober Graf.  

O trenerze:

– Chcemy zatrudnić trenera, który pasuje do naszego stylu, naszego piłkarskiego DNA. Z częścią zawodników podpiszemy umowy pamiętając o długofalowej strategii klubu, a część na pewno będzie konsultowana z trenerem. […] Nie można być naiwnym czyli upierać się przy filozofii gry, gdy nie ma się do tego odpowiednich wykonawców, ale chcielibyśmy wrócić do wysokiego pressingu i dominującego stylu gry. Zależy nam, żeby grać ofensywnie i być przy tym pragmatycznym. Każde okienko ma nas do tego zbliżać.

O budowie nowej drużyny:

– Chcemy zbudować solidną drużynę, która w przypadku awansu będzie czymś więcej niż ciekawostką w Ekstraklasie. […] Planujemy dużo zmian w pierwszej drużynie i sztabie trenerskim, ale zamierzamy je wprowadzać przez dwa-trzy okienka, Chciałbym, żeby po tym pierwszym głębokim cięciu, kolejne okienka skupiały się wymianie słabszych ogniw. […] Zależy mi na tym, żeby przechylić wajchę na stronę polskich piłkarzy, ale na pewno nie kosztem jakości. I dlatego ten skład trzeba będzie uzupełnić obcokrajowcami.

O drużynach rezerw:

– Druga drużyna ma dwa cele – stworzenie środowiska do rozwoju młodych zawodników i utrzymanie w 2. Lidze, bo to jest po prostu lepsze środowisko do rzeczonego rozwoju. Trzecia drużyna to z kolei pierwszy krok do seniorskiej piłki dla zawodników Akademii ŁKS […] Celem nadrzędnym dla zespołów rezerw jest oczywiście rozwój jednostek z myślą o pierwszym zespole.

źródło: lkslodz.pl


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119