Betclic 1. LigaOcenyPiłka Nożna

Podsumowanie rundy jesiennej 2020: Oceny pomeczowe

W ostatnim cyklu podsumowania rundy jesiennej w wykonaniu piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego skupi się na pomeczowych ocenach graczy z al. Unii Lubelskiej. Najwyższą średnią ocen może pochwalić się ofensywny hiszpański duet – Antonio Dominguez oraz Pirulo. 

Oceny pomeczowe są przyznawane przez redakcję ŁKSFANS w skali od 1 do 10 po każdym spotkaniu ligowym. Najwyższą pojedynczą ocenę otrzymał w rundzie jesiennej Łukasz Sekulski. Snajper ŁKS zagrał na „dziesiątkę” w starciu domowym z Sandecją Nowy Sącz, kiedy to ustrzelił hat-tricka. Z kolei najniższą ocenę „1” otrzymało trzech piłkarzy – Maciej Dąbrowski i Przemysław Sajdak za mecz z Górnikiem Łęczna oraz Samu Corral przeciwko Miedzi Legnica. 

Dominguez i Pirulo byli liderami biało-czerwono-białych w ofensywie w pierwszej połowie sezonu. Antonio ma na swoim koncie siedem trafień ligowych, a jego rodak „Piri” o jedną bramkę zdobytą więcej.

Wysoko oceniani w tym sezonie są także Michał Trąbka, Carlos Moros Gracia, Jan Sobociński czy Maciej Wolski. 

Co prawda wyższą ocenę od wspomnianej wyżej dwójki miał Adam Ratajczyk (6,25), jednak nie bierzemy go pod uwagę, gdyż młodzieżowiec wystąpił tylko w czterech spotkaniach ligowych ŁKS-u i zmienił barwy klubowe. Na początku października „Rataj” przeniósł się do Zagłębia Lubin. 

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport

Średnia ocen zawodników ŁKS w rundzie jesiennej:

Adam Ratajczyk – 6,25*

Pirulo, Antonio Dominguez – 5,93

Michał Trąbka – 5,81

Carlos Moros Gracia – 5,8

Jan Sobociński – 5,71

Maciej Wolski – 5,66

Adrian Klimczak – 5,53

Dawid Arndt – 5,5

Maksymilian Rozwandowicz – 5,4

Arkadiusz Malarz – 5,43

Łukasz Sekulski – 5,23

Samu Corral – 5,07

Piotr Gryszkiewicz – 5,0

Jakub Tosik – 4,81

Maciej Dąbrowski – 4,69

Kamil Dankowski, Przemysław Sajdak – 4,58

Dragoljub Srnić – 4,5

Tomasz Nawotka – 4,43

Kelechukwu Ibe-Torti – 4,25

Jakub Romanowicz – 4,0


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119