Piłka NożnaRezerwy

Oficjalnie. Aleksander Ślęzak na dłużej w ŁKS!

Kapitan drugiej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego zostaje na dłużej! Aleksander Ślęzak podpisał nowy kontrakt, który będzie obowiązywał przez najbliższe dwa lata. 

30-latek od trzech sezonów jest podporą i kapitanem rezerw ŁKS. Ślęzak miał ogromny wpływ na rozwój drugiego zespołu, a co za tym idzie, wywalczeniem dwóch awansów do III i II ligi. Teraz obrońca będzie ostoją drużyny na szczeblu centralnym. W ostatnich dwóch sezonach trzeciej ligi, zdobył 14 bramek w 64 meczach.

Ślęzak od 2013 do 2017 roku występował w pierwszym zespole biało-czerwono-białych. Rozegrał łącznie 121 meczów i zdobył w nich 15 bramek. 

Nowa umowa „Olka” będzie obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119