Piłka NożnaWypowiedzi

Kazimierz Moskal: Musimy wyeliminować indywidualne błędy

Kazimierz Moskal po meczu ze Zniczem Pruszków, skomentował występ swojego zespołu. Trener był bardziej zadowolony z tego spotkania, niż z meczu z GKS-em Katowice. 

O meczu

– Mecz w naszym wykonaniu był dobry, poza tym, że można czuć niedosyt, że się nie wygrało z beniaminkiem I ligi, ale cóż. Jeśli mam być szczery, to jestem bardziej zadowolony z tego dzisiejszego spotkania, niż z tego wygranego z GKS Katowice. Zawsze patrzymy na wynik, nawet w grach treningowych. Po to się wychodzi na boisku, żeby odnieść zwycięstw. Absolutnie jeśli chodzi o ocenę tego spotkania, pod kątem czysto piłkarskich, to lepsze niż z Katowicami. Zdecydowanie lepiej funkcjonowaliśmy jeśli chodzi o odbiór, czy doskok i częściej byliśmy w stanie zmusić przeciwnika do błędu, albo tą piłkę odebrać. W kilku sytuacjach na pewno zabrakło skuteczności. No i przede wszystkim musimy wyeliminować te błędy indywidualne, które nawet na tym poziomie, są nie do uratowania. Nie mówiąc już o tym, że w Ekstraklasie, to będzie jeszcze cięższe zadanie. 

O Jakubie Letniowskim

– Myślę, że ma zadatki na takiego zawodnika, którego potrzebujemy w środku pola. Ma doskok, odbiór i umiejętności czysto piłkarskie na dobrym poziomie, co pokazał strzelając bramkę. Problem z Kubą był taki, że nie trenował na obozie i musimy umiejętnie go wprowadzać. Jest to zawodnik, który może nam dużo wnieść. 

O Pirulo i Ramirezie

– Jeśli ma się dwóch takich ofensywnych zawodników jak Ramirez i Pirulo, to należy oczekiwać kilku takich akcji widowiskowych, nawet takich spektakularnych. 

Foto: ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119