Piłka NożnaWypowiedzi

Jakub Letniowski: Były zalążki dobrej gry

Jakub Letniowski coraz odważniej wprowadza się do zespołu Łódzkiego Klubu Sportowego. Pomocnik w sparingu ze Zniczem Pruszków, zdobył ładną bramkę. Po meczu skomentował występ zespołu.

– Ciężka pogoda. Trudno się gra przy takiej temperaturze, ale były zalążki dobrej gry. Wiadomo, że nie jesteśmy zadowoleni z wyniku końcowego, bo interesuje nas tylko zwyciężanie, ale były zalążki dobrej gry. Na pewno były momenty bardzo dobrej gry, kończyliśmy akcje strzałami, co jest bardzo ważne. W lidze musimy to robić, żeby wygrywać mecze od samego początku. Każdy mecz będzie ciężki, więc na pewno musi nas cechować dużo uderzeń na bramkę – powiedział Letniowski.

Były zawodnik Raduni Stężyca wypowiedział się też na temat swoich kolegów w zespole, którzy prezentują dużą jakość piłkarską. 

– Mamy świetnych zawodników w środku pola. Przyszedł Dani Ramirez. Jest Pirulo. Mamy super jakość i na pewno będzie to widać w lidze. Po to się gra w piłkę, żeby grać z takimi zawodnikami. Mamy w szatni Adama Marciniaka, który pomaga wszystkim. Świetny człowiek i wprowadził nas fajnie do szatni – dodał pomocnik. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119