Piłka NożnaTransferyWypowiedzi

Moskal o Louveau: „To zawodnik z dużym potencjałem”

Adrien Louveau od kilku dni jest testowany w pierwszym zespole Łódzkiego Klubu Sportowego. Francuz wystąpił w dwóch meczach kontrolnych z GKS Katowice i Zniczem Pruszków. Głos w sprawie tego zawodnika zabrał Kazimierz Moskal.

23-latek zbiera bardzo pochlebne recenzje u kibiców. Teraz do tego grona dołączył trener ŁKS, który był zadowolony z postawy obrońcy.

– Bardzo mi ten zawodnik się podoba. Jeśli chodzi o jego walory w defensywie i o wyprowadzenie piłki, to widać u niego duży spokój i opanowanie, a także umiejętności. Wiadomo, że to sparingi. Jeden w sparingu będzie się mocno spinał, żeby się pokazać, inny zawodnik może traktuje to na luzie. Oceniając go po tych dwóch występach, które mogliśmy zobaczyć, to na pewno jest to zawodnik z dużym potencjałem i jest stosunkowo młody – powiedział Moskal. 

W najbliższych dniach zostanie podjęta decyzja o przydatności wychowanka RC Lens w ŁKS. Wiele wskazuje na to, że klub zaproponuje zawodnikowi kontrakt. Łodzianie szukają kolejnego środkowego obrońcy przed startem sezonu i wydaje się, że Francuz mógłby wzmocnić rywalizację w zespole. 

Foto: RC Lens


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119