Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Mokrzycki i Spremo potwierdzeni do gry!

Łódzki Klub Sportowy zgłosił dwóch nowych zawodników do rozgrywek Fortuna 1.ligi w systemie Extranet Polskiego Związku Piłki Nożnej. Na liście pojawiły się nazwiska Michała Mokrzyckiego i Milana Spremo.

Mokrzycki został wypożyczony kilka tygodni temu do klubu z alei Unii z Wisły Płock. Dziś łodzianom udało się go potwierdzić do gry, co oznacza, że oficjalnie został zdjęty zakaz transferowy ŁKS-u. Co ciekawe zgłoszony jest już też Milan Spremo, co potwierdza, że jest on już nowym zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego. Jak na razie klub nie ogłosił tej informacji. 

Kadra ełkaesiaków w systemie Extranet liczy obecnie 32 zawodników. Nie wykreśleni zostali jeszcze Maciej Radaszkiewicz i Javi Moreno, ale zapewne to kwestia kilku dni.

Aktualna kadra ŁKS zgłoszona do rozgrywek Fortuna 1. ligi w systemie Extranet:

Bramkarze: Aleksander Bobek, Michał Kołba, Dawid Arndt, Marek Kozioł.

Obrońcy: Nacho Monsalve, Maciej Dąbrowski, Oskar Koprowski, Adam Marciniak, Artemijus Tutyškinas, Kamil Dankowski, Mateusz Bąkowicz, Marcel Wszołek, Milan Spremo.

Pomocnicy: Bartosz Biel, Władysław Ochronczuk, Mateusz Kowalczyk, Dawid Kort, Michał Trąbka, Pirulo, Bartosz Szeliga, Grzegorz Glapka, Damian Nowacki, Jan Kuźma, Kelechukwu Ibe-Torti, Mieszko Lorenc, Jakub Romanowicz, Michał Mokrzycki.

Napastnicy: Piotr Janczukowicz, Stipe Jurić, Nelson Balongo.

Foto: ŁKS Łódź 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119