Siatkówka

Siatkarska Liga Mistrzyń wraca do Łodzi!

Po znakomitej prezentacji w poprzednim sezonie o kibicach Łódzkiego Klubu Sportowego mówiła cała siatkarska Europa. Już w najbliższy wtorek w Łódź Sport Arenie po raz kolejny gościć będziemy najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe. Przeciwniczkami „Łódzkich Wiewiór” będą zawodniczki ze Stuttgartu.

Już w najbliższy wtorek zakończymy istny maraton siatkarski – trzy spotkania w siedem dni. Ale jak już kończyć maraton, to tylko w takim stylu!

Początek sezonu dla podopiecznych Marka Solarewicza nie zbył zbyt optymistyczny. Po znakomitym początku zespół dotknęła plaga kontuzji i chorób, która zdziesiątkowała szeregi mistrzyń Polski. W ostatnich ligowych kolejkach wszystko jednak wróciło do normy, a „Łódzkie Wiewióry” zaczęły grać swoją siatkówkę.

Komplet punktów w dwóch ostatnich ligowych meczach na pewno napawa optymizmem przed europejską batalią. Wiele wskazuje na to, że trener Marek Solarewicz będzie mógł skorzystać ze wszystkich siatkarek, a więc możemy spodziewać się najmocniejszego zestawienia personalnego.

Wtorkowe przeciwniczki „Łódzkich Wiewiór” – Allianz MTV Stuttgart – to aktualne mistrzynie Niemiec. Z sześciu dotychczas rozegranych spotkań Niemki wygrały aż pięć, tracąc przy tym jedynie dwa sety. Ostatni mecz mistrzynie Niemiec jednak przegrały. Po tie-breaku uległy wiceliderkom niemieckiej Bundesligi

Bukmacherzy nie mają wątpliwości – faworytem spotkania są Niemki. Po „Wiewiórach” możemy spodziewać się jednak walki do ostatniego punktu i pozostawiania serca na boisku. Dzięki takiego zestawianiu mecz zapowiada się niezwykle ciekawie!

W kasach Łódź Sport Areny im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego pozostało jeszcze dość sporo biletów. Wejściówki dostępne są również on-line na stornie Sport Areny.

Wszyscy na siatkarki!