Siatkówka

Deklasacja na zakończenie roku! MKS – ŁKS 0:3

Ostatnią sekcją Łódzkiego Klubu Sportowego, która zagrała w roku 2020 była drużyna siatkarek. „Łódzkie Wiewióry” zadbały o dobry humor kibiców w najbliższych dniach i bez większych problemów rozbiły Energę MKS Kalisz 3:0.

Powiedzieć, że w pierwszym secie byliśmy świadkami absolutnej deklasacji zespołu gospodyń, to jak nie powiedzieć nic. Już od pierwszej piłki spotkania siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź wrzuciły piąty bieg, który pozwolił im z każdą kolejną akcją dopisywać sobie kolejne punkty. Dzięki temu przed decydującą fazą partii „Łódzkie Wiewióry” prowadziły już 22:7 i choć w samej końcówce oddały nieco pola rywalkom, to i tak zakończyły premierowego seta trzynastopunktowym prowadzeniem.

W drugim secie obraz gry uległ już diametralnej zmianie. W dalszym ciągu to Ełkaesianki kontrolowały grę, jednak tym razem gospodynie były w stanie dotrzymać im kroku, przez co rezultat dość długo orbitował wokół remisu. Sama końcówka drugiego seta to już jednak absolutny koncert łodzianek. 11 zdobytych punktów, zaledwie dwa stracone i wygrana w drugim w trzech setów.

Trzecia, a zarazem ostania, odsłona poniedziałkowego meczu ponownie obfitowała w dość wyrównaną siatkówkę. Niemalże do ostatniej piłki gospodynie próbowały dotrzymać kroku łodziankom, jednak te, dzięki wcześniej wypracowanej zaliczce, dość pewnie „dowiozły” mecz do końca.

MVP spotkania wybrana została Katarzyna Zaroślińska-Król.

Energa MKS Kalisz – ŁKS Commercecon Łódź 0:3
(12:25; 14:25; 19:25)

fot. ŁKS Commercecon Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119