Siatkówka

Czas na powrót do ligowego grania!

Po dość udanym pierwszym w tym sezonie turnieju fazy grupowej Ligi Mistrzyń, siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego powrócą do ligowego grania. Już dzisiaj „Łódzkie Wiewióry” zmierzą się z ostatnią drużyną tabeli. 

Dwa zwycięstwa, pięć punktów i drugie miejsce w grupie C – tak wyglądał ubiegły tydzień w wykonaniu siatkarek ŁKS-u. Liga Mistrzyń to już jednak przeszłość, czas powrócić do ligowej rzeczywistości.

Ełkaesianki podejmą w poniedziałek ostatni zespół ligowej stawki. Enea PTTPS Piła w bieżącym sezonie wygrała zaledwie raz, z Jokerem Świecie. Dziesięć innych spotkań pilanki przegrały. Wydaje się więc, że będzie to idealny zespół na ponowne wejście w ligowy rytm.

Same „Łódzkie Wiewióry” po mieszanym starcie sezonu plasują się na 4 miejscu w tabeli. Podopieczne Giuseppe Cuccariniego zanotowały jak dotąd pięć zwycięstw, ale i czterokrotnie schodziły z parkietu pokonane.

Dzisiejsze spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18, odbędzie się bez udziału kibiców. W Łódź Sport Arenie zabraknie również telewizyjnych kamer.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119