Czas na powrót do ligowego grania!

Po dość udanym pierwszym w tym sezonie turnieju fazy grupowej Ligi Mistrzyń, siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego powrócą do ligowego grania. Już dzisiaj „Łódzkie Wiewióry” zmierzą się z ostatnią drużyną tabeli. 

Dwa zwycięstwa, pięć punktów i drugie miejsce w grupie C – tak wyglądał ubiegły tydzień w wykonaniu siatkarek ŁKS-u. Liga Mistrzyń to już jednak przeszłość, czas powrócić do ligowej rzeczywistości.

Ełkaesianki podejmą w poniedziałek ostatni zespół ligowej stawki. Enea PTTPS Piła w bieżącym sezonie wygrała zaledwie raz, z Jokerem Świecie. Dziesięć innych spotkań pilanki przegrały. Wydaje się więc, że będzie to idealny zespół na ponowne wejście w ligowy rytm.

Same „Łódzkie Wiewióry” po mieszanym starcie sezonu plasują się na 4 miejscu w tabeli. Podopieczne Giuseppe Cuccariniego zanotowały jak dotąd pięć zwycięstw, ale i czterokrotnie schodziły z parkietu pokonane.

Dzisiejsze spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18, odbędzie się bez udziału kibiców. W Łódź Sport Arenie zabraknie również telewizyjnych kamer.