Siatkówka

Cel na niedzielę? Podbić Pałac!

Niedzielnym wieczorem w Łódź Sport Arenie siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego podejmować będą bydgoski Pałac.

Po znakomitym początku roku 2020 siatkarki ŁKS-u liczą na kontynuowanie dobrej serii. Cztery zwycięstwa zanotowane w czterech spotkaniach i jedynie dwa stracone sety na pewno mogą napawać optymizmem.

Niedzielne starcie z dziewiątą drużyną obecnego sezonu powinno był dla łodzianek jedynie formalnością. W pierwszej rundzie sezonu „Łódzkie Wiewióry” pokonały na wyjeździe swoje rywalki 3:0.

Podopieczne trenera Giuseppe Cuccariniego z każdym kolejnym meczem wchodzą na coraz wyższe obroty, a ich grę ogląda się z wielką przyjemnością.

Jeżeli nie macie jeszcze wejściówek na to spotkanie, to koniecznie musicie się pospieszyć! W kasach biletowych niedługo będą pustki, a w dodatku bilety na niedzielę spotkanie można kupić za połowę regularnej ceny!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119