Cel na niedzielę? Podbić Pałac!

Niedzielnym wieczorem w Łódź Sport Arenie siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego podejmować będą bydgoski Pałac.

Po znakomitym początku roku 2020 siatkarki ŁKS-u liczą na kontynuowanie dobrej serii. Cztery zwycięstwa zanotowane w czterech spotkaniach i jedynie dwa stracone sety na pewno mogą napawać optymizmem.

Niedzielne starcie z dziewiątą drużyną obecnego sezonu powinno był dla łodzianek jedynie formalnością. W pierwszej rundzie sezonu „Łódzkie Wiewióry” pokonały na wyjeździe swoje rywalki 3:0.

Podopieczne trenera Giuseppe Cuccariniego z każdym kolejnym meczem wchodzą na coraz wyższe obroty, a ich grę ogląda się z wielką przyjemnością.

Jeżeli nie macie jeszcze wejściówek na to spotkanie, to koniecznie musicie się pospieszyć! W kasach biletowych niedługo będą pustki, a w dodatku bilety na niedzielę spotkanie można kupić za połowę regularnej ceny!

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0