Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Nowy Hiszpan w ŁKS? Jego klub potwierdza porozumienie z łodzianami

Hiszpański trzecioligowiec Algeciras CF poinformował na swojej oficjalnej stronie, że klub osiągnął porozumienie z Łódzkim Klubem Sportowym w sprawie transferu Antonio Domingueza.

26-latek jest skrzydłowym o bardzo podobnych walorach piłkarskich co Dani Ramirez. Niewykluczone, że to właśnie za lidera ŁKS-u przyjdzie ten piłkarz. Dani od kilku tygodni poważnie łączony jest z Lechem Poznań.

Dominguez w tym sezonie zdobył siedem goli i zaliczył dwie asysty w 22 występach. W przeszłości piłkarz występował m.in. w La Liga 2 w barwach Recreativo Huelva.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119