Znamy terminy 8. i 9. kolejki I Ligi oraz pierwszej rundy Pucharu Polski!

W piątkowy poranek poznaliśmy terminy spotkań Łódzkiego Klubu Sportowego, które odbędą się do końca sierpnia w Fortuna 1. Lidze i Pucharze Polski. Dwa z nich będą transmitowane w stacji Polsat Sport, zaś jedno za pośrednictwem PolsatBoxGO.

Wyjazdowe spotkanie „Rycerzy Wiosny” z beniaminkiem z Chojnic zostało zaplanowane na sobotę 27-ego sierpnia. Pierwszy gwizdek w starciu ełkaesiaków z Chojniczanką wybrzmi o godzinie 20:00, a ci którzy nie wybiorą się tego dnia na wyjazd, będą mogli obejrzeć mecz za pośrednictwem serwisu PolsatBoxGO.

Następnie w terminarzu przyjdzie czas na starcie w środku tygodnia – ŁKS podejmie Stal Mielec w ramach Pucharu Polskiśrodę 31-ego sierpnia. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30 i będzie transmitowany na antenie Polsatu Sport.

Kilka dni później podopieczni trenera Moskala wrócą do ligowej rzeczywistości, podejmując u siebie Górnika Łęczna, w niedzielę 4 września. Początek zaplanowany jest na godzinę 12:40 – ci, którzy nie będą mogli pojawić się przy al. Unii, będą mogli obejrzeć to spotkanie w Polsacie Sport.

Znane terminy najbliższych meczów ełkaesiaków:

6 sierpnia (sobota) 20:00,  Chrobry Głogów – ŁKS Łódź (Polsat Box Go)
10 sierpnia (środa) 20:30, ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice (Polsat Box Go)
14 sierpnia (niedziela) 12:40, Stal Rzeszów – ŁKS Łódź (Polsat Sport)
19 sierpnia (piątek) 20:30 – ŁKS Łódź – Ruch Chorzów (Polsat Sport)
27 sierpnia (sobota): 20:00 – Chojniczanka Chojnice – ŁKS Łódź (Polsat Box Go)
31 sierpnia (środa): 20:30 – ŁKS Łódź – Stal Mielec (Polsat Sport) [Puchar Polski] 4 września (niedziela): 12:40 – ŁKS Łódź – Górnik Łęczna (Polsat Sport)