Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Zapowiedź 12. kolejki Fortuna I Ligi

Fortuna kołem się toczy, a Fortuna 1 Liga piłką stoi! Przed nami już dwunasta seria gier bieżącego sezonu pierwszej ligi. W niej standardowo – będzie się działo!

Wydaje się, że z całej gammy pierwszoligowych spotkań, które czekają nas w ten weekend, na czoło wyścigu tych potencjalnie najciekawszych wysuwa się mecz Górnik Łęczna – GKS Tychy. O Górniku w tym sezonie pisano już wsporo, wszak jest to beniaminek, który z przytupem zaczął sezon i od samego początku plasuje się w czubie tabeli. GKS Tychy natomiast notuje coraz lepszą serię. „Tyscy” po otarciu się o baraże w poprzednim sezonie, w tym z całą pewnością będą chcieli powalczyć o szansę promocji do ekstraklasy.

Kolejkę rozpoczniemy jednak w piątek w Gdyni, gdzie Arka podejmie GKS Bełchatów. Chwilę później Chrobry Głogów zmierzy się ze Stomilem Olsztyn.

Zdecydowanie więcej emocji czeka nas jednak w sobotę. Chwilę po godzinie 12 rozpoczną się starcia GKS-u Jastrzębie z ŁKS-em, Puszczy Niepołomice z Odrą Opole, a także Widzewa z Resovią. Punktualnie o 13 rozbrzmi pierwszy gwizdek meczu Radomiak Radom – Zagłębie Sosnowiec, a dzień zakończy wieczorne starcie Korony Kielce z Sandecją.

Dwunastą serię gier zakończą dwa niedziele spotkania. Najpierw Miedź Legnica podejmie Termalike, a po południu Górnik Łęczna zmierzy się z GKS-em Tychy.

Rozkład jazdy 12. kolejki Fortuna 1 Ligi:

Piątek, 13 października

16:00 Arka Gdynia – GKS Bełchatów
17:40 Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn

Sobota, 14 października

12:30 GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź
12:30 Puszcza Niepołomice – Odra Opole
12:40 Widzew – Resovia Rzeszów
13:00 Radomiak Radom – Zagłębie Sosnowiec
18:00 Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz

Niedziela, 15 października

12:40 Miedź Legnica – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16:00 Górnik Łęczna – GKS Tychy

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119