Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy: ŁKS w pełnym składzie. Siedmiu graczy zagrożonych pauzą

W niedzielnym spotkaniu między ŁKS-em a GKS-em Tychy, szkoleniowiec biało-czerwono-białych nie będzie musiał przejmować się zawieszeniami spowodowanymi przez żółte i czerwone kartki. Z kolei trener gości nie będzie mógł skorzystać z jednego gracza.

Po meczu z GKS-em Katowice do grona zagrożonych dołączyli Pirulo i Jan Sobociński. Grupa piłkarzy, którzy muszą uważać na kolejne upomnienie, po stronie ŁKS-u składa się już siedmiu nazwisk. Oprócz wspomnianej dwójki, są w niej także: Oskar Koprowski, Maciej Wolski, Jakub Tosik, Bartosz Szeliga i Maciej Dąbrowski.

W niedzielę na murawie nie zobaczymy stopera GKS-u Tychy – Nemanji Nedicia. Czarnogórzec w ostatnim meczu ligowym z GKS-em Jastrzębie otrzymał czwartą żółtą kartkę w sezonie. Wśród zagrożonych są Wiktor Żytek, Marcin Kozina, Łukasz Grzeszczyk oraz Kamil Kargulewicz.

ŻÓŁTE KARTKI

Maksymilian Rozwandowicz – 5

Maciej Dąbrowski, Bartosz Szeliga, Jakub Tosik, Maciej Wolski, Oskar Koprowski, Jan Sobociński, Pirulo – 3 (zagrożeni)

Stipe Jurić, Adam Marciniak, Adrian Klimczak, Piotr Janczukowicz, Antonio Dominguez – 2

Michał Trąbka, Piotr Gryszkiewicz, Kelechukwu Ibe-Torti, Nacho Monsalve, Marek Kozioł, Javi Moreno – 1

CZERWONE KARTKI

Maciej Dąbrowski, Ricardinho – 1

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119