Piłka NożnaPKO BP EkstraklasaWypowiedzi

Kamil Kuzera o Michale Mokrzyckim: „Momentami mamy relacje jak ojciec z synem”

Trener Korony Kielce, Kamil Kuzera doskonale zna się z zawodnikiem ŁKS, Michałem Mokrzyckim. Obaj panowie spotkali się w Kielcach, a jak wspomina szkoleniowiec kielczan, momentami mieli relację jak ojciec z synem.

40-latek był oparciem dla „Mokrego” gdy ten wrócił do Wisły Płock i starał się go wspierać. Dla obu dżentelmentów, piątkowe starcie na Stadionie Króla będzie miało wyjątkowy wymiar. Michał Mokrzycki był zawodnikiem Korony w latach 2013-17. Rozegrał jedno spotkanie w ekstraklasie. 

– Do tego miejsca, w którym jest, doszedł ciężką pracą. Znam go bardzo długo. Zbudowaliśmy mocną relację. Momentami jak ojciec z synem. Ostatnio miał duże perypetie związane z transferem. Po odejściu z ŁKS-u i powrocie do Wisły miał dołek psychiczny. Rozmawiałem z jego rodzicami, którzy prosili, abym z nim porozmawiał. Szybko znaleźliśmy odpowiedni język. On jest bardzo zdeterminowany, aby grać na najwyższym poziomie. Na kalkuluje. Prywatnie bardzo mu kibicuje, ale w piątek zrobimy wszystko, aby on i ŁKS nie wyglądali dobrze.

Źródło: emkielce.pl


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119