Piłka NożnaPKO BP EkstraklasaWypowiedzi

Kamil Kuzera: Doświadczenie może być naszym atutem w spotkaniu z ŁKS

Kamil Kuzera twierdzi, że doświadczenie drużyny Korony Kielce może być ich atutem, przed meczem z Łódzkim Klubem Sportowym. Trener kielczan przestrzega też przed lekceważeniem ŁKS-u po dwóch porażkach z rzędu, bo jego zdaniem – zespół Kazimierz Moskala jest stabilny i ma dużo atutów. 

Doświadczenie może być naszym atutem. Jak przegrywasz dwa mecze, to w zespole pojawia się myśl: musisz wygrać, bo jak nie teraz, to kiedy. Ale to jak potoczy się to spotkanie zależy tak naprawdę od nas, jak przeciwnik w tej konfrontacji będzie wyglądał, na ile mu pozwolimy. Jesteśmy w stanie utrudnić życie każdemu rywalowi w tej lidze, ale musimy od początku realizować plan na ten mecz. W meczu w stolicy łodzianie nie wyglądali wcale tak źle, mieli też swoje szanse. To Legia zagrała bardzo dobrze. Bilans bramkowy w tych dwóch spotkaniach wskazuje na to, że nie jest dobrze. Dla mnie jednak ŁKS to stabilny zespół, który co prawda popełnia błędy, ale ma dużo atutów w grze ofensywnej. To pokazuje pracę trenera Moskala. Znam go prywatnie i jako szkoleniowca. Błędy się zdarzają, ale uważam, że nie wycofa się z drogi, którą obrał – twierdzi Kuzera.

O najbliższym rywalu Korony, wypowiedział się też słowacki pomocnik „Złocisto-krwistych” Dalibor Takac. 

Sparing z Siarką Tarnobrzeg, to był pożyteczny sprawdzian. Zaprezentowaliśmy się z dobrej strony, ale wiemy, że stać nas na zdecydowanie lepszą grę. Chcemy to potwierdzić w Łodzi. Nie patrzymy na dotychczasowe wyniki ŁKS-u. Czeka nas bardzo trudny mecz. Rywale po tych dwóch porażkach będą podwójnie zmotywowani, aby wygrać. Przeciwnik ma swoje problemy, ale my patrzymy przede wszystkim na siebie. Do Łodzi jedziemy po punkty – powiedział Takac.

Źródło: TVP Sport
Foto:
Adam Straszyński / Press Focus


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119