Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Raport kartkowy: ŁKS i Miedź w pełnych składach

W sobotę piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego zagrają na wyjeździe z Miedzią Legnica. Przed spotkaniem trenerzy obu drużyn nie muszą martwić się o przymusowe pauzy za nadmiar kartek.

Pod względem sytuacji związanej z żółtymi kartkami trener Kibu Vicuna będzie mógł w sobotę korzystać ze wszystkich dostępnych piłkarzy. Żaden z ełkaesiaków nie będzie pauzował, a co więcej – żaden z nich nie jest zagrożony pauzą w meczu z Podbeskidziem.

W drużynie gospodarzy sobotniego meczu – Miedzi Legnica – żaden z zawodników nie musi pauzować za nadmiar upomnień. Jedynie Dawid Tront musi uważać na żółtą kartkę, bowiem ma ich na swoim koncie już 3.

Kartki ŁKS-u w sezonie 2021/22 w Fortuna 1. lidze:

ŻÓŁTE KARTKI

4 – Maksymilian Rozwandowicz

2- Bartosz Szeliga, Stipe Jurić, Jan Sobociński, Jakub Tosik, Adam Marciniak

1 – Michał Trąbka, Adrian Klimczak, Piotr Janczukowicz

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport