Otwarty sparing siatkarek ŁKS już w czwartek!

Już w czwartek siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego zmierza się w meczu sparingowym z Radomką Radom. Mecz będzie otwarty dla kibiców.

Po dwóch sparingach z MKS-em Kalisz i memoriale w Legionowie nastroje w ekipie ŁKS-u Commercecon Łódź mogą być jedynie dobre. W czwartek przyjdzie czas na ich poprawę.

Do Łodzi przyjedzie jednak Radomka Radom – rywal „Łódzkich Wiewiór” w walce o brąz poprzedniego sezonu TAURON Ligi, wzmocniony trzema ex-ełkaesiankami – Aleksandrą Wójcik, Aleksandrą Pasznik oraz Katarzyną Zaroślińską-Król.

Początek meczu zaplanowano na godzinę 18:00 i będzie on otwarty dla kibiców. Ci mogą pojawić się na trybunach Łódź Sport Areny jedynie w liczbie 299, bowiem spotkanie jest imprezą niemasową.

Cały czas trwa również sprzedaż karnetów na domowe mecze „Łódzkich Wiewiór” w nowym sezonie. Wszystkie informacje dostępne są TUTAJ