Piłka NożnaTransfery

Wychowanek ŁKS ma nowy klub. Zagra przeciwko rezerwom biało-czerwono-białych!

Rafał Kujawa będzie w rundzie wiosennej występował w III lidze. Wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego podpisał kontrakt z GKS-em Wikielec.

33-latek po odejściu z alei Unii w 2020 roku, przez sezon występował w Polonii Warszawa. W rundzie jesiennej obecnych rozgrywek trafił do GKS-u Bełchatów, gdzie rozegrał tylko dwa spotkania w II lidze. Teraz popularny „Kujaw” ma odpowiadać za gole w zespole z Wikielca.

GKS Wikielec rywalizuje w grupie I, trzeciej ligi, co oznacza, że Kujawa będzie miał okazję zagrać przeciwko rezerwom Łódzkiego Klubu Sportowego. Spotkanie pomiędzy tymi zespołami zaplanowano na 11 maja (31. kolejka III ligi).

Foto: GKS Wikielec


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119